Daca intre timp iei din alta parte, renunti la randul tau. Trebuie sa reconfirmi dupa ce ai fost anuntat prin mail. Eu asa inteleg. Nu am intrat in jocul asta, dar banuiesc ca iti primesti banii inapoi (aia depusi la tombola), si cand reconfirmi platesti produsul din nou (card ori ramburs, asta nu stiu).

Tot ce va mai primi Altex anul asta se va duce la participantii tombolei.


Ptr campania cu platesti cu card mastercard (sau maestro), voucherul acela de 50 lei e ptr cei ce au platit peste 500 lei, au cont si au inregistrat cardul in cont. Eu de exemplu mi-am luat acum ceva cu card mastercard (s-a nimerit) dar nu voi avea parte de voucher ptr ca nu am inregistrat acel card in contul meu. Indiferent daca primesti voucher sau nu, vei putea participa la tombola daca indeplinesti criteriile (mastercard, cumparaturi de peste 500 lei din cont). Faza e ca pe mine nu m-au anuntat prin mail ca am devenit participant in tombola, desi am respectat criteriile.

Ptr lamurire tombola asta nu are tb cu PS5. Dau 30 de produse. Tv Samsung 50 inch 4k, iPhone 12 si Xbox series S, 10 de fiecare. Undeva pe 27 ian 2021. Cica anunta pe site.

Edit: voucherul se primeste pe 27-29 ian, tb folosit ptr comenzi mai mari de 300 lei, tb sa cumperi online si sa folosesti acelasi card (inteleg ca ramburs e exclus).