Poate nu-ti place tematica western si iti place mai mult cea SF.
Si mie la fel.
Dar nu pot ignora faptul ca Cyberpunk 2077 e o mediocritate si o catastrofa tehnica in comparatie cu RDR2.
RDR 2 , ca a avut ceva probleme pe PC, pe console am auzit ca a fost excelent.
Eu personal am RDR2 pe PC cumparat de asta-vara, am jucat pana la actul 2, dar m-am mai putut continua cu mare parere de rau pentru ca jocul e prost optimizat si rasnita mea de PC nu-l poate duce. N-am intalnit deloc buguri asa cum era la lansare, deci l-au reparat.
Insa pot sa spun ca mi-au placut mai mult povestea de cum a inceput in RDR2 decat Cyberpunk 2077.

---------- Post added 21-12-2020 at 21:04 ----------

Naiba , pana si GTA V are o poveste, chiar daca e una superficiala si un ciolobot cu toate referintele la cultura pop....spre deosebire de Cyberpunk 2077.

Fata de ....V .......macar Michael, Franklin si Trevor din GTA V par niste personaje canonice cat de cat bine scrise care iti mai capteaza interesul (de Niko Bellic din GTA IV nici nu mai vorbesc, actorul care l-a jucat ar merita premiul Oscar pentru cel mai bine personaj interpretat din jocurile video alaturi de cel care l-a interpretat vocal pe Geralt din Witcher).
La modul serios, pana si Roman din GTA IV pare mai suportabil decat toate personajele secundare din Cyberpunk.