Nu inteleg obsesia tuturor dupa Panam. S-a umplut internetul cu meme-uri si pana si site-urile de stiri ca IGN , care cica este progresist si mai pro LGBT, tot spameaza stiri cu moaca/sau funduletul ei.

Are fund misto , o avea si silicoane, dar nu-mi place deloc. Mi se pare antipatica, enervanta si pitipoanca, genul ala de Gold Digging Whore.
De fiecare data cand o auzeam vorbind cand mergeam cu masina, imi venea sa iasa melteanul din mine si sa strig "taci FA odata" si sa o pocnesc. Bine,cred ca m-ar bate ea pe mine. Si are si niste misiuni plictisitoare, gen du-te cu masina de la A la B, omoara-i pe aia, elibereaza-l pe X-ulescu. Din ce am auzit, te mai si refuza, trebuie sa faci nu stiu cate chestii ca sa fie cu tine. Nu inteleg de ce au adaugat si partea asta cu Nomad intr-un joc cu tema Cyberpunk. Daca voiam sa merg cu masina prin pustiu si sa ma bat cu clanuri de motociclisti nomazi, ma jucam Mad Max.

Judy, cu toate ca e lesbianca, are suflet bun, e de treaba, te ridica cand esti pe jos cand ai o defectiune. In timp ce Panam Panarama ......pai eram la un bar, personajului i se facuse rau, il lua lesinul, Panam nici nu s-a uitat, a mers inainte.

Judy are si misiuni interesante , si secundare, si principale.Precum investigatiile virtuale.

Iar la final,


Poate ca jocul, avand producatori progresisti, chiar te incurajeaza sa devii homosexual, si face relatiile hetero sa fie enervante. Naiba stie, dar optiunea hetero e de tot **** Judy, care mi se pare singura femeie demna de iubit si apreciat din jocul asta, e lesbianca. Pana si prostituatele sunt praf din Cyberpunk , sub cele din Witcher .

---------- Post added 06-01-2021 at 12:24 ----------

Mi-e dor de vremurile cand in Witcher aveam de ales intre doua femei, ambele bune la suflet si frumoase.
Si nimeni nu se plangea ca jucai doar cu un barbat alb si hetero.