joc efootball pes2021 si in modul myclub konami au facut un program numit efootball points ca sa isi ridice numarul userilor pe mai multe platforme
daca linkuiesti o platforma la contul de konami iti da 10000 de puncte,au 5 platforme pc,mobile,ps,xbox si nintendo switch
eu mi-am linkuit 3 platforme xbox,pc,mobile
mi-am creat cont de ps prin PlaystationNow,din pacate acest playstationnow pe pc nu are pes2021 ca atfel mi-as fi rezolvat singur
10000 de puncte logat pe 3 platforme si jucat zilnic matchday imi ia 60 de zile ca sa fac aceste puncte si prin linkuire 10 min
va dau contul meu de ps si de konami,cine ma ajuta trebuie doar sa imi linkuiasca contul de ps la konami id si acest lucru e posibil doar daca ai consola ps
cu aceste puncte poti cumpara cu greu un iconic player care e echivalentul de prime legend in fifa ultimate mode adica cele mai bune versiuni ale unei legende

rog un user de ps4 sau ps5 care joaca pes2021 lite(e gratis jocul) daca vrea sa ma ajute sa imi linkuiasca contul meu de konami la un cont de ps
cine joaca pes myclub stie de acest program
imi puteti scrie pe facebook ca vad ca are mesaje care raman mereu ca o discutie chiar si messenger
https://www.facebook.com/george.andrei.969

repet eu va dau contul meu de ps si contul meu de konami,ma incred ca acest ps user este un samaritean
l-am facut topic ca asa il vad userii mai usor si am sanse mai mari sa ma ajute
daca nu aveti xbox si doriti sa va linkuiesc un cont de xbox,va ajut chiar daca nu aveti ps
se fac extrem de greu aceste puncte si prin linkuire foarte usor fiindca este un sistem machiavelic sa faca userii de pes sa intre pe mai multe platforme
pe pc,ps,xbox la matchday da doar 50 de puncte si un jucator costa 26000 minim....cine joaca doar pe 1 platforma ii va lua juma' de an sa faca 26000