Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
Cel mai bun video a lui Crowbcat
Nu stiu cine-i tipu si nu stiu daca face asa ceva cu toate jocurile sau a fost o exceptie acum, dar video asta este foarte bine realizat. L-am tot vazut postat prin diverse locuri dar nu am indraznit sa dau click, crezand ca este doar un rant inutil, cum sunt marea majoritate, dar ma bucur ca am dat click.

Daca treceti de prima jumatate, unde se concentreaza mai mult pe bug-uri si glitch-uri, lucruri ce se pot repara cu usurinta, ajunge in partea care chiar conteaza, partea de content taiat, de promisiuni desarte, de afirmatii schimbate si de lucruri care nu se pot schimba fara a rescrie engine-ul de la zero - probabil cu urmatorul joc, daca va mai exista unul.

Chiar si cu aceste DLC-uri si roadmap-ul prezentat zilele trecute, chiar sunt curios daca lumea asteapta pana la finalul acestui an ca sa poata juca ce ar fi trebuit sa joace day 1 (ma rog, ce aveau ei de gand sa livreze day 1, pentru ca asteptarile erau mult mai mari).
Ei aveau nevoie de un fix rapid, in primele 2-3 luni de la aparitie (ceva pana in Feb maxim as fi zis) pentru a-si spala imaginea.