Acum 2 zile mi-au intrat banii in cont. Am cerut refund inca din Decembrie.

Cea mai mare mizerie de joc iar damage control-ul asta pe care-l tot incearca regulat, mi se pare de toata greata.

Da, sunt de acord ca nu developerii trebuiesc aratati cu degetul, ci fomistii aia din conducere, cei “cu biciul in mana”. Si-au batut joc de milioane de oameni, ne-au luat de prosti exact ca politicienii si la fel, vor sa spele busuiocul intr-un mod tipic politicianist.

Sunt atat de aroganti si ne cred atat de prosti incat, chiar dupa atata timp continua sa apara si sa ne promita tot felul de chestii, vorbesc selectiv despre problemele prezente, ignorand in mod voit mare parte dintre ele, uitand de ceea ce au promis in toti anii astia.

As fi preferat sa-i vad ca vin spasiti si recunosc totul, recunosc ca au vrut neaparat malaiul inainte de sarbatori datorita factorilor interni si externi... etc. As fi preferat sa ne spuna adevarul, nu sa ne ia de prosti in continuare.

Drept urmare :
- RIP CDPR

“Cyberpunk 2077, va revolutiona jocurile de gen” - intr-adevar, le-a revolutionat. Toti influencerii i-au dat 9 si 10, toti spalatii pe creier considera ca-i un joc bun, uitand de toate promisiunile incalcate. Pupati-i in fund in continuare pe corporatistii astia si girati bataia de joc “cuz its healthy”.

PS: nu va mai chinuiti sa ma banati, nu o sa mai intru, am vrut doar sa scriu randurile de mai sus.

Sent from my iPhone using Tapatalk