Quote Originally Posted by LucKos View Post
Faptul că aduci aici recomandări este fix pix. Nu este "mulțimea" care trebuie să scoți capul aici - asta am vrut să zic și închei. Dacă ai improvements cred că poți să îi contactezi direct pe site. Probabilitatea să percuteze și schimbarea să fie generată cu un post pe consolegames e minimă.

Nu cred că aici este locul potrivit ce poate fi un catalizator al schimbării al unor politici de preturi/mkt.
Eu aveam impresia ca tocmai asta inseamna un forum: sa discuti diverse aspecte pe un thread dedicat, nu sa anunti numai reduceri si stoc nou. Nu am vrut sa fac flame, hate, trolling etc. Am pus o intrebare aici pentru ca spre deosebire de un mesaj privat pe adresa de contact, aici trebuie sa raspunda public.

Daca ridici niste semne de intrebare in mod public si altii adera la ideile tale e posibil sa realizezi ceva.

Iar daca nici forumul asta, care e cea mai mare comunitate de gaming din RO, nu poate oferi tractiune unei idei de schimbare, atunci clar un mesaj pe contactul lor nu are nici un impact.

Ma opresc aici pentru ca deja o simpla intrebare a escaladat mai mult decat aveam in intentie.

Spor la joaca!