Buna,

Orice feedback e bine-venit. Iti multumim pentru parerea sincera asupra site-ului. In fiecare zi venim cu noi idei pentru ca site-ul sa fie mai bine conturat. Suntem inca la inceput si fiecare parere este importanta pentru noi, indiferent daca e pozitiva sau negativa, noi le consideram pareri constructive. Voi transmite mesajul tau mai departe, celor ce se ocupa de interfata site-ului Pana la noi modificari, asteptam cu mare drag comanda ta. O seara cat mai buna!

---------- Post added 01-04-2021 at 21:35 ----------

Jocurinoi.ro are doar cateva luni de cand a fost lansat si a devenit deja destul de popular in Romania. Websiteul inca nu este in forma sa finala. am intampinat nenumarate dificulatai iar una dintre ele este optimizarea pentru telefoane si pentru cei care au internetul mai slab. din acest motiv am hotarat temporar sa aducem imaginile la o rezolutie mai slaba pana vom face diferentierea intre rezolutii cu imagini diferite. bineteles websiteul deja este responsiv dar se folosesc in mare parte aceleasi imagini si pentru cei cu calculatoare si pentru cei cu telefoane. avand in vedere ca peste 70% din vizitatori si cumparatori sunt de pe telefoane am hotarat temporar sa afisam imaginile de rezolutie slaba. deasemenea exact din aceleasi motive nu am incarcat websiteul in laterale. undeva sub 5% din cumparatori au vizibilitatea la rezolutii mari asa cum ai vazut tu websiteul. sa nu uitam totusi ca este un website unde se vand in mare oparte jocuri pentru console asa se explica si visionarea websiteului in mare parte de pe telefoane tablete etc. (statisticile sunt sigure din Metrica si Analitycs)
Binenteles ca ne gandim la toti cumparatorii si nu vrem sa pierdem pe nimeni dar inca se lucreaza la website.