Ptr cei ce intrebati de Gamers.ro sunt praf din toate punctele de vedere si cel mai important nu da doi bani pe client!!Eu am avut comanda ptr xbox series x pe data de 12 feb si alti 3 prieteni de ai mei au facjt pe 15,16 si repectiv 17feb.La inceputul lunii Martie pina in 10 cred gamers au inceput sa trimita o mica parte din comenzi de series x iar cei 3 prieteni ai mei au primit consolele cred ca prin foarte mult noroc ptr ei iar eu cu comanda de pe 12 feb si nr comenzii mult sub cei trei prieteni ai mei am ramas in aer,am zis ok si i am contactat cu intrebarea cum se onoreaza comenzi de pe data 15,16 si 17 feb si eu de pe 12 feb nu stiu nimic de comanda!!!!La primul raspuns mi au zis ca nu sa specificat nicaieri ordinea de livrare a comenzilor si dupa cateva schimbari de intrebari si raspunsuri cu ei mi sa raspuns ca nu mi au promis nimic iar eu crezand ca daca fac comanda de ceva ma astept sa vina si pare ca un angajament care ar trebui sa l respecte cei de la gamers! Vazand ca eu ca client sunt nimic ptr ei am renuntat!!Sa inchei un prieten din cei 3 care au xboxul are probleme cu el a contactat gamers.ro ptr garantie si i sa dat un link de la microsoft si sa se descurce cu ei de parca celor de la microsoft a platit cash 2700 de lei si sau spalat pe maini!!Concluzie fugiti de gamers ro.