Quote Originally Posted by Bamjah View Post
Sa va spun cum am patit-o eu azi. La 13:42 am sunat la flanco controceni sa ii intreb cum sta treaba. Mi au spus ca stoc fizic nu exista, si ca merge doar cu precomanda direct in magazin( pachet 3200 cu 2 jocuri) , mi au mai spus ca puteam face precomanda telefonic cu emiterea unui OP, sa fac plata prin banca. Le am spus ca revin imediat sa imi verific toate cardurile si sa vad daca ma incadrez in suma (si eu disperat ) am tras pe dreapta in trafic, am verificat soldurile si ce sa vezi, aveam banii, ba chiar imi mai ramaneau cateva zeci de lei sa nu mor de foame. La 14:01 am sunat inapoi sa imi emita ordinul de plata, si ca sa vezi norocu vietii, s-au rezervat si ultimele bucati, asa ca am ramas iar pe afara. Fe-no-me-nal!!! asa ca, nu va mai agitati. Tura urmatoare poate suntem mai norocosi.

Eu nu m-as obosi cu oferta asta. 700 lei pe doua jocuri? No thanks. Mai stai putin si in curand le iei cu 200 pe ambele.
Bineinteles, depinde si cat esti dispus sa astepti pentru un PS5 la pret normal.