N-are nimic Microsoft, lasa ca jucam celelalte exclusive ale voastre (alea multe) pana atunci, nu e problema.

Poate primim intre timp si 1 minut de content de la Halo Infinite, acel launch title pentru XSX cu grafica de Halo 3 remastered care a fost amanat doar un an.

Sau cine stie, poate sunteti ocupati sa pacaliti lumea cu xcloud care merge un frame da unu ba’, in 5 din tarile alea multe in care oferiti suport.
Lasa ca de la prosti luati bani pe gamepass prin VPN-uri nu e problema, keep up the good work.

Aveti grija totusi sa nu mai apara inca 5 exclusive AAA de la Sony intre timp ca am inteles ca studiourile lor partenere n-au fost atinse de Covid ca aia de 343 care saracii n-au putut lucra cu masca pe bot.

A si mai aveti grija la o chestie Microsoft, ca daca mie care am fost fanboy-ul vostru neplatit dintotdeauna incepe sa mi se para ca va cam pute gura, vor mai veni si altii la rand si nici dracu nu va mai salveaza.

Nu va fac inca jigodii ca astept in continuare un semn, dar mult nu mai am (jigodiilor!).