Pai istoria mea ca gamer a inceput pe la 3-4 ani cand tata mi-a cumparat un Terminator ce imi placea sa joc Mario si Duck Hunt ( cu pistol) dar dupa cateva luni s-a stricat si mi-a luat altul am jucat si pe ala Mario , Duck Hunt , un joc cu masini si inca cateva jocuri si cand s-a stricat si ala nu mi-a mai luat altul. Si pe la 4-5 ani mi-a luat un PC mai performant ( la vremea lui era cel mai tare din Romania) si am inceput sa joc pe el Delta Force , Puzzle Bubble( l-am jucat vreo 6 luni pana l-am terminat , doar aveam 4 ani) si un joc cu Donald ( odata la jocul cu donald m-am enervat asa de tare incat era sa imi sparg arcada cu scaunullol ) Dupaceea imi luam pt PC jocuri piratate din targ ( de , nu aveam net) .Tot pe la 4 ani varamiu si-a cumparat un PSX , in anul ala era ceva nemaivazut in Romania si m-a impresionat peste masura , mereu vroiam sa merg la el sa ma joc.. Dupaia cativa ani mi-am bagat net si am incercat toate jocurile mai cunoscute pana in 2006 cand placa video si memoria care deja erau schimbate odata nu mai faceau fata si le-am schimbat si mi-au mers jocurile pana in 2008 , acum continui sa joc jocurile care nu le-am incercat , si la toamna cred imi iau PS3 sa vad ce poate. in toti anii astia am mai incercat portabile dalea cu tetris si alte jocuri , dar am avut numai PC pt jocuri pt ca parintii mei sunt cam incuiati si cred ca o consola sunt niste bani dati degeaba ( am incercat de vreo 3 ori sa ii fac sa imi cumpere dar NU ) si acum aproape am strans bani pt un PS3 si sper sa imi cumpere.

Scuzati-ma daca am fost plictisitor.