Eu recomand tuturor celor interesati sa il joace pe telefon. Daca aveti android, aveti o luna gratis de proba google play pass, care include si acest joc cu toate dlc-urile. Asadar il puteti juca gratis . Oricum isi merita banii, dar pt cei sceptici e o metoda sa il incerce. Si rabdare multa. Asa e el gandit sa mori si sa o iei mereu de la inceput. Eu il joc pe telefon cu un gamepad dualshock 4+suport de telefon. Are mapate butoanele de ps4 (cerc, triunghi etc) direct pe jocul de pe telefon. Din punctul meu de vedere e platforma perfecta pt astfel de tip de joc. Nu cred ca l-as fi jucat pe consola sau pc pt ca acolo alternativele sunt enorme. Si parca simt ca pot juca ceva mult mai powerfull pe platformele alea. In schimb pe telefon , pe langa confortul de a il avea oriunde e si senzatia ca e cam the best ce poate fi pe un ecran asa de mic cu un hardware limitat. Si chiar cred ca e the best game ce poate fi rulat pe un telefon, tocmai ca a fost gandit initial pt console si pc si e si foarte bun overall (vezi metacritic).