Nu cred ca s-ar fi putut ca primul meu post pe site-ul acesta sa nu fie in sectiunea Retro .

Avand in vedere ca si eu am avut destule console din generatiile trecute (spun am avut, fiindca datorita problemelor destul de grave de sanatate prin care trec am fost nevoit sa vand in mare parte cam tot ce a tinut de console, pentru ca dupa cum spunea si Monky odata..e bine totusi sa le ai si ca un fel de rezerve de bani si intr-adevar, mi-au prins chiar foarte bine) pot spune ca m-am jucat pe majoritatea acestora si cu toate ca nu mai au feeling-ul pe care il aveau acum ceva mai multi ani cand am pus pentru prima data mana pe o consola, cred ca vor ramane in sufletul meu pana cand plec ingeras .

Darkster, ce pot sa iti spun, tine-o tot asa cu colectionatul si iti doresc sa nu fi nevoit niciodata in viata ta sa le dai si iti promit ca dupa ce imi revin (probabil e destul de evident ca ma voi apuca sa imi rintregesc colectia) o sa pun mai multe poze, pentru ca ai avut dreptate, chiar imi lipsesc..

P.S. Salutari la toata lumea!