Cel mai probabil motivul pentru care nu avem reviews pana acum este fix ala cel mai clar.

Am jucat vreo 2h din trial si jocul este ramas undeva acolo...prin 2006.

Grafic arata chiar ok, inclusiv cu efectele alea super deranjante initial, sau cu cell shaded ala agresiv pe oameni - ma duce cu gandul la Spider-Man, la cum jucam eu, cu animated suit, iar lumea parea foto realista comparativ.
E fix acelasi efect si sincer, arata chiar ok.

Muzica ma deranjeaza si nu prea. E mumble rap-ul asta la moda, cu ceva latino. Nu e neaparat genul meu, dar unele melodii sunt suficient de antrentante pentru a te face sa joci.

Chiar si masinile imi plac si arata foarte bine dpdv grafic.

Orasul ala, in schimb, este penibil. Este mort, este insipid si nu poti face mare lucru in open world - gen cum avem in Forza-uri.
Politia este imbecila rau de tot. Aveam nevoie sa fac cateva sute ca sa pot intra intr-o cursa si m-am chinuit vreo 20 de minute cu 2 masini de politie, pe care incercam sa le lovesc si sa le fac sa ma urmareasca, dar ma pierdeau instant si mergeam incet, faceam pauze, le asteptam, le mai loveam putin - absolut horror.

Controlul este la fel de slab ca astea anterioare, in care frana nu conteaza, nu poti controla nimic, toate masinile mi se pare ca se controleaza la fel. Anywho. slab rau aici.

Nu inteleg ce cauta tipa aia cu tine in masina la cursele de noapte si de ce vorbeste sau vorbesc ei 2 incontinuu - absolut incontinuu. Este extren de enervant totul si "tensiunea" din orice cursa sau moment mai tensionat, lipseste cu desavarsire, de zici ca te uiti la ceva B movie facut de amatori.

Jocul merge de plictiseala, dar nu as da nici 50 lei pe el. O sa joc cele 10h trial din gamepass si astept sa-l bage in EA Access in vara ca sa mai joc la el, daca nu-l uit de tot.