M-am abtinut sa il cumpar pana in momentul in care au venit cu patch 1.52 pentru 'next gen'.
Nu stiu cat de prost a fost inainte, dar ce pot spune in urma experientei personale este ca dupa patch 1.52 este un joc fabulos, complet si foarte bine optimizat, un 'must have' din punctul meu de vedere.

CDPR au stiut sa puna capul in pamant si osul la treaba iar eu ii apreciez pentru asta. Daca jocul era lansat day one in stadiul de dupa patch 1.52 (si daca lasau dracului deoparte Xbox One/PS4 de la bun inceput), jocul se batea acolo sus in liga de recenzii cu 90+.

Va recomand tuturor care dintr-un motiv sau altul v-a fost teama sa il cumparati sa faceti deep dive in joc fara nici o teama, este ceea ce trebuie acum.
Trecand peste partea tehnica, dpdv al character development veti avea parte de una dintre cele mai profunde experiente pe care le-ati trait in jocuri pana acum. Foarte rar mi se intampla sa tin minte la 1 an distanta numele tuturor NPC-urilor cu care am interactionat si anumite momente/misiuni care m-au facut sa ma atasez de acele persoanje.