Quote Originally Posted by Grold View Post
Well, nu prea vad rostul a zecilor de sub-forumuri care sa corespunda fiecarui oras din tara. Multe din ele vor fi pustii si altele vor avea 1-2 utilizatori care provin din orasul respectiv.
Banuiam ca se va pune problema si in acest fel, asa ca am intocmit aceasta lista cu toti userii CG ce provin din Cluj-Napoca( de care stiu eu). Majoritatea id-urilor sunt luate de pe threadul cu schimb de jocuri PS3.

DonAdryan
Nekron
Paul
Milan
maniac360
ady_ro
RonanN1
sony94
SUPERMAN
aallex
thedeadman14
GeoGcX
DraZziW
eangel
jansers
predator1
angellicus
alex_01
mighty
nuyokamata
livon swonk
robertino_33
markutzy
ftghe
serko
AngelOfPain
ciuflingar
mot0pl
popteodor
aNaCoNdA
nicuj0r
game_boy1981
johnnybbb
pooaul
L0GIX

35 de useri,daca am numarat corect
repet 99% din useri sunt cei ce au postat pe threadul cu schimb de jocuri PS3 Cluj-Napoca. Ceea ce vreau sa spun e ca in realitate probabil suntem mult mai multi.

Suntem o comunitate destul de maricica spun eu.
In plus
avem 2 arcade-uri cu console next-gen si un loc de unde se pot inchiria filme blu-ray si jocuri de consola, inclusiv nextgen. Cred ca meritam o sectiune dedicata, lafel cum multe alte orase merita sectiunea lor proprie.

@Khan nu a zis nimeni ca trebuie creata o sectiune cu 1001 de localitati. O posibila metoda de selectie ar putea fii urmatoare: un anumit user isi poate nominaliza localitatea ca fiind hot-spot consolistic si poate propune unui mod ca localitatea sa sa aibe o sectiune dedicata daca indica faptul ca in localitatea sa exista un anumit numar de useri cg/consolisti.

P.S.: acum am facut o lista cu clujenii de pe cg, ceea ce e si normal deoarece si eu sunt din cluj, dar stiu ca exista multe alte localitati cu multi consolisti, niste exemple ar fii Iasi, Oradea, Timisoara, Brasov, Constantata.

GAME ON !!