Single post: Starfield

  1. #290 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Gata sa fie primit 1000G la Starfield, ma simt din nou tanar!

    Vreau sa las aici o recomandare pentru cei care dintr-un motiv sau altul au quest-ul de 'Romance/Commitment whoever' stricat cum l-am avut eu si le pasa de asta sau ii incurca sa faca 100%.
    Am ajuns inclusiv level 100 si am terminat tot ce era in joc (tot), inclusiv Misc missions si Activities si pentru un oarecare motiv nu reauseam sa cresc Affinity cu Sarah nicicum si nu s-a trigaruit quest-ul final de Commitment nici mort.

    L-am deblocat in felul urmator:
    In Akila, daca faci questul factiunii de acolo (Freestar Rangers), ai mission board si la final este o misiune cu 'Save/Rescue' pe nu stiu cine de nu stiu unde. Aparent misiunea aia poate fi farmata si iti creste Affinity cu Sarah pentru ca imediat ce am facut misiunea aia s-a trigaruit questul 'In Memoriam' si imediat dupa 'Comittment Sarah' si gata a fost, 1000G.

    Minunat joc, imi va ramane in memorie mult timp de acolo incolo (iar pe HDD cele 2K de poze facute in el) .
    Acum pot sa il las deoparte si sa imi indrept in sfarsit atentia catre alte jocuri care ma asteapta in backlog
    Attached Images Attached Images starfield.jpg