Hmm, daca pui heatsink-ul original dedesubt, eu vad 3 probleme:

1. E posibil sa nu incapa ambele heatsink-uri + double sided m.2 + 2x thermal pads
2. Care ar fi rostul heatsink-ului montat dedesubt, neavand niciun fel de contact cu partea superioara? Nu va face altceva decat sa acumuleze caldura. Nu disipa nicaieri nimic, decat tot in placa de baza.
3. Nu cred ca vei mai putea conecta M.2-ul cu acel heatsink original dedesubt. Nu imi dau seama cat de gros este, dar pare a fi mai mult decat o simpla tablita de contact (cum e la majoritatea). Si daca adaugi si thermal pad, fiind si memorii acolo... Slabe sanse sa mai ajunga mufa M.2 la conector, ca te inalti prea mult. Repet, e doar teoretic, asta o poti vedea doar tu, cu piesele in fata.

Pana cumperi acel heatsink, daca nu ai rabdare si vrei sa instalezi M.2-ul, eu ti-as recomanda sa dai jos acele stickere (I hate them), si pune thermal pad + noul radiator doar pe partea de sus (lasi memoriile de pe cealalta parte in "open air"). Oricum cel mai fierbinte spot pe un SSD nu e dat de memorii, ci de controller. Desigur, optim e sa racesti si memoriile, dar buba mare e la controller (pot sa-ti spun acum, ca tot am un SSD in fata, pe care testez diverse: in open air, memoriile au vreo 46 grade, iar pe controller sunt 52 grade). In closed space, cum e la PS5, cred ca poti sa mai adaugi vreo 30 de grade.