Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
Daca ar mai fi fost ceva oficial de adaugat din partea mea ar fi fost : 3rd Person view, more Trauma Team & ...some flying cars
N-a fost făcut niciodată pentru 3rd Person view. Am testat un mod, arată aiurea și scade gradul de imersiune. Arată mai bine în first person.
Deși mi-ar fi plăcut să o admir pe female V în ceva cutscene-uri după ce m-am tot chinuit să o customizez, să o îmbrac, să o machiez, să o coafez, să o văd vorbind în stilul Witcher 3, cu dialogue wheel.



E aiurea că la câte mașini zburătoare sunt în joc, nu pot să pilotez vreuna la liber. Cu toate astea, există moduri.


În rest, jocul, în stadiul actual și cu update-ul 2.1 și cu expansionul Phantom of Liberty., este exact ce trebuia să fie la lansarea din decembrie 2020, fix acum trei ani.

CD Projekt nu o să fie iertat niciodată pentru lansarea unui Cyberpunk incomplet și nefinisat, când îmi amintesc câte îmi oferea Witcher 3 la lansarea din 2015 și că a mai avut încă două expansion-uri cu câte 15 (main story) la 40 de ore fiecare (la modul completionist).

Witcher 3 Wild Hunt original: 51-173 ore
Blood and Wine: 15-40 ore
Hearts of Stone: 10-18 ore

Cyberpunk: 25-103 ore
Phantom of Liberty vine doar cu 13-30 de ore.

Dar vremurile acelea frumoase au apus demult.