Pentru cine n-a vazut si pretuieste 20 de minute din viata lui, voi rezuma eu:
'Nu lansam oo pe PS5 decat niste mizerii ca sa mai mulgem vaca, stati linistiti #everywhere#anywhere#, suntem grozavi hahaha dar ne incurca mingea, dati bani in continuare pe gamepass cu conturi prin Malaysia sau Argentina #everywhere#anywhere# hahaha, suntem extrem de funny #everywhere#anywhere#'

Pentru un user echidistant, a fost nimic despre nimic. Pentru un fost mare fan, a fost o jignire. Faptul ca imi creezi un hype fals si ma faci sa ma pregatesc de podcast ca pentru prima bubuiala din liceu, ca sa vii apoi sa o fortezi pe doamna aia de culoare sa spuna nimic despre nimic...

Apoi, repeti de 150 de ori 'everywhere, anywhere' cand tu esti un neorocit de colos care de 20 de ani ignori existenta a 90% din planeta si de nu stiu cat timp n-ai nici un exculusiv AAA decent, mi se pare ultima picatura de puroi copt stors din rectul unei companii care a renuntat total la valorile ei si nu urmareste decat strict un profit financiar, calcand fara nici o urma de remorse pe cei care i-au fost alaturi din prima zi.

Abia astept urmatorul Xbox mult mai performant decat XSX ca sa ma joc Pentiment 2 pe el, game on #everywhere#anywhere#