Dupa ce am trimis ieri mail cu screenshot la e-mail-ul trimis de Playstation Romania unde mi-au zis la ce data si ora a fost revedincat codul, m-a anuntat Eneba ca anunta seller-ul, adica nu stiu dupa ce imi zice mie ca-l anunta, dupa dovada aia Eneba trebuia sa-mi ramburseze banii pe loc si sa-si bata ei capu mai departe cu seller-ul nu sa stau eu dupa raspunsul seller-ului ca nu mai e problema mea , ar fi fost problema Enebei ca m-a tepuit vanzatorul lor!

Anyway, mi-au trimis ieri apoi iar e-mail ca se face rambursarea banilor, pe loc mi-a si intrat mesaj de la Revolut ca o rambursare este inițiata doar ca nu e finalizata, azi s-a finalizat totul si mi-au intrat banii inapoi, mi-am recuperat saracia, am vrut sa cumpar si sa joc ieftin Spiderman 2 si in schimb mi-am pierdut o groaza de timp pe recuperarea banilor, cred ca am schimbat circat 20 de e-mail-uri, nici nu ar fi fost treaba mea sa fac pe detectivul si sa alfu cand a fost revendicat acel cod, ar fi fost treaba Enebei sa-si ieie la purecat hotul ala de seller.