Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
Cand pretul va scadea in magazinele romanesti, sa fii convins ca va scadea si pretul produselor sh, dar un ps3 la 600 de lei mi se pare destul de aberant, ok, este sh, dar asta nu inseamna ca-l si vinzi pe gratis.
Normal ca nu-l vinzi pe gratis, ar insemna ca il donezi, il vinzi cu 600 lei

soselinho, daca pe mine m-ai intrebat de XBOX, am versiunea Pro (60 gb, hdmi, bundle halo3 si halo wars) si am vrut sa o vand cu 1100 sigilata, cand era in magazine 1300 lei (cel mai ieftin, ca se gasesc si cu 1400) si toti au ras si au facut misto ca e mare pretul. Recent am vazut exact modelul care il am eu in Media Galaxy cu 1399. Acum consola e folosita, am avut grija de ea, dar nu conteaza, tot folosita se cheama ca e, daca ar fi sa o vand as cere pe ea un 800 negociabil, dar asta doar pt ca mai am peste 2 ani garantie.

Edit: DeathWings, fara suparare, am vazut ca vrei sa-ti vinzi PS3-ul de 40 GB fara garantie cu 950, acum ai scazut la 850, e mai uman. Bafta la vanzare, nu vreau sa incep un flame war, da come on, tu intrebi ce diferente sunt intre un Slim de 120 GB si un Phat de 40 GB ? Pai in primul rand e hardul, triplu ca si capacitate, e consumul de curent redus la jumatate, datorat tehnologiei mai noi in care e fabricat procesorul de pe ea. Si sunt convins ca mai sunt si altele, dar nu le stim inca.