aici GreyhounD are dreptate. procedura returnarii cu toate detaliile ei ar trebui mentionata pe site-ul Gameshop in cadrul unei sectiuni de suport. de ex, ce se intimpla cu un joc original luat de la Gameshop si zgiriat de consola. isi asuma ei responsabilitatea? am vreo sansa sa obtin unul bun la schimb intr-un termen de X zile/luni? ce se intimpla cu o consola care nu mai functioneaza? trebuie returnata? unde? in ce conditii? exista vreo sansa sa fie reparata consola contra cost daca a iesit deja din garantie? sunt citeva intrebari la care un posibil client s-ar putea gindi, iar faptul ca ar vedea acele informatii pe site i-ar spori increderea in Gameshop si poate ar inclina sa ia de aici, nu din alta parte. ar trebui luate la puricat toate situatiile in care se poate trezi un client GS si intocmita o sectiune de suport cu solutii pentru problemele cele mai frecvente si/sau o metoda de contact a unei persoane din cadrul firmei CAPABILA sa ofere acest suport. stiu, e greu. eu lucrez in customer support de 12 ani, iar comunicarea cu clientii este una din marile probleme pe care le au firmele din RO, insa pe de alta parte au si norocul ca lumea aici nu este la fel de educata ca afara si cumva scapa mai usor, insa asta nu va tine mult.