Quote Originally Posted by Srachi View Post
Hai nu va mai legati de mine cum scriu,trebuia sa scrie-ti aici ca nu au voie sa se inscrie pe forum doar cei cu 12 clase,facultate si cu gramatica in cap.Aici nu e loc pt straini?E forum doar pt ROMANI?Ma numesc Hassan Rajab Nejad,posed dubla cetatenie romanseasca si irachiana.Sunt un refugiat politic.Iertati-ma pt ca nu am fost instare sa invat sa scriu mai bine limba voastra.Inainte de a putea face un cont aici ar trebui sa se spuna ca nu acceptati straini.Daca toate forumurile de peste granitile astea s-ar lega de felu cum scrie lumea pe ele nu ar mai exista prea multe.Vezi-ti de greselile tale TAW nu te mai lega de a altora.Nu cred ca nu ai inteles ce am vrut sa zic sau ce am latrat cumva?.Nu tre sa scoti nimic,nici un autologin,parola se schimba si oricum nu poate acesa contul lui fara voia lui.Nici nu trebe sa intre pe userul ala in veci,doar sa ramane pe ps3 si se poate juca linistit pe MAIN USER.

P.S. De ce multi cetateni din tara asta au in sange sa se lege de cineva sau de greselile altuia,sa-l critice si sa-si bage tot timpu nasu in ograda vecinului in loc sa-si vada de ale lui??????????

that aplies to someone on this forum !!! i know who !!!