Thx for another good race. Guys, pe mine ma scuzati ca nu ma pot ridica la acelasi nivel. Eu chiar joc doar de fun si sunt cam pe dinafara la partea de "simulation". Chiar nu inteleg de ce va suparati atat ca va mai loviti un pic. Tocmai asta face mai palpitant... ca aveti de recuperat, de tras tare... mie unul chiar nu mi-ar place sa fiu number one si mereu cu o tura in fata lui MonkY

Pe de alta parte v-as ruga sa va uitati-va la cursa de azi de F1... in real life, mai plecati cu furtunul de alimentare dupa voi, mai apar niste mici probleme la pit-uri, mai va busiti incercand sa nu loviti pe cineva sau apare vre-o bucata de "fuselaj" pe traseu.

Cat despre cei care nu pot ajunge la cursa, asta este. Eu unul chiar fac tot posibilul sa particip. Astazi de exp, desi la ora aceea dormeam, am pus ceasul sa sune la 21:45, m-am spalat pe ochi, am tras o cigareta si gata pt. 25 de ture. Sunt sigur ca nu e comportamentul tipic unui participant la curse... insa pot sa spun ca ma simt al draq de bine ca am terminat fiecare cursa. Chiar si ultimul.

So... i feel proud to be a part of this. Thx guys ! Ne vedem pe traseul viitor (traseu pe care sunt sigur ca iar il voi vedea pentru prima oara direct la cursa de calificare ).