Dacă omul e interesat de un produs (sau mai multe produse) atunci �l (le) caută și �n pagina 100.

Eu unul așa fac de c�nd mă știu și pe orice forum. C�nd vreau să cumpă ceva...iau topicurile �n ordine iar unde văd ceva interesant...mă opresc și postez.

Nu vreau să fiu rău dar UP-urile sunt aiurea.

Lumea zice că UP-urile arată defapt că acel topic �ncă e activ...păi astea-s prostii. Topicul e terminat atunci c�nd zice v�nzătorul/cumpărătorul. Dacă nu zice și-l lasă descoperit atunci e un copil raton...

...și așa ca un mic P.S.:

...eu c�nd văd O TONĂ de UP-uri �ntr-un topic...fix de ciudă nu cumpăr acele produse (chiar dacă am nevoie de ele)...că știu că cel care le vinde e disperat și creapă inima-n el <- now that's bad

Mentalitatea omului care dă UP-uri -> el vede că nimeni nu-i cumpără marfa...și ce zice? Ia să dau eu UP m�ine...că poate prin minune și dintr-o dată cineva (din același colectiv) imi va cumpara marfa. C�nd colo...lol (evident că pasul se repetă zile la r�nd pănă c�nd se plictisește...).

...vezi acolo 2-3 pagini și zici că e ceva interesant...pe c�nd colo sunt 2-3 pagini de UP. Da? dai UP-uri? no dă-i liniștit că-ți cumpără DRACU marfa

Stiu că lumea o să-mi sară-n cap dupa cele scrise dar...n-am ce face...AȘA ESTE! (n-are rost să �ntrăm �n conflicte aiurea).

...și eu am c�teva topicuri vechi...�n care am dat UP �n disperare și nimeni, nimic. Cumpăram 360 NTSC-J și ceva joc de Xbox 1. Deci știu ce vorbesc...că-s trecut prin astea lol