Aici ai dreptate mai toti cocalari il considera doar ca pe un joc vechi,suta-n mie ca sunt multi care nu stiu despre ce e vb. in mario.
Ontopic: eu folosesc wii-ul in special iarna si nu l-am cumparat in niciun caz pt. jocuri de care te apuci si sa le termini,stiu ca exista si jocuri de genul asta dar pt. mine nu sunt prioritare decat dead space extraction si RE4.Eu l-am cumparat pt. jocurile de sport in special pt. tenis si box,am jucat si golf si multe altele.N sunt decat vreo maxim 10 titluri ce merita cumparate pe wii,pt. ca restul...nu ca n-ar fi jocuri bune dar nu au pe ce sa fie dezvoltate,wii-ul nu suporta noile motoare grafice asa ca un joc bun ce apare pe PS3 si pe Xbox(nu stiu daca sunt 2 max de genul asta)daca apare si pe wii va avea mai mult ca sigur grafica e de doi lei,asteptam GTA china town wars
Cum spuneam ma joc iarna pt. ca imi ofeara posibilitatea de a "practica" unele sporturi pe care vremea de afara nu mi-le ofera ma m-ai joc si vara cand ma apuca dorul de plaa si pun wii fitul si ma dau vreo 3 ture cu placa ,dar nu se compara cu senzatia reala.