sunt un mare fan al produselor de calitate, evident originale. la ora actuala am o colectie care imi unge sufletul de fiecare data cand imi scald privirea in ea. insa desi nu cunosc amanuntele din spatele tuturor importatorilor si distrubuitorilor din romania, pot sa-mi dau cu parerea despre grupul rtc (diverta). intamplator stiu ceva amanunte. adaosul este de peste 100 % acolo si-n cazul jocurilor, dar si-n cazul cartilor si a altor produse. asadar imi vine greu sa plang de mila celor care sunt ultragiati ca se vand putine jocuri originale in romania. daca luam produsul Resident evil 5 pt ps3, facem un cos cu preturile din cele mai importante 10 surse din ro si trecem la o comparatie cu o schema asemanatoare pt EU contatam ca suntem pe primul loc. cel mai scump e la noi.
joc originale. unii spun ca sunt zgarcit. altii ca sunt bisnitar.
parerea mea - cred ca am o doza mare de Ostap Bender in mine. asa ca astept. analizez. si cumpar la cel mai bun pret posibil. am cumparat 5 jocuri de ps3 de la magazine din ro in ultima luna. doar in cazul cand pretul lor era cu adevarat bun.
va saluta,
un maestru in arta combinatiilor.
P.S. sper sa nu mi-o iau prea rau...