"exista idei si mai dezvoltate decat ce ai pus tu acolo... pagini intregi de documente de game design facute de catre tineri pasionati care n-au avut ocazia sa lucreze in industrie.
comunitatea entuziastilor astora foarte rar se intersecteaza cu cea a publisherilor si a developerilor care intr-adevar pun cap la cap ideile pentru a forma un joc. Today 07:39 PM"

Zi si mie unde gasesc ... unde sun postate sau cine are ideile si iti promit ca cel putin vor ajunge pana la ubisoft la usa ... de acolo depinde de idei si de ce se vrea ... dar sa nu fie idei de genul -Scenariu : Eric urla , prinde pistolul cu o mana si cu cealalta bla bla bla .... sa fie idei k lumea adik viziune in spatiu posibilitati de transpunere intr-un joc PC sau PS3 sau XBOX 360 .... animatii , trailer , ... eu unul imi doresc foarte mult sa faca asa ceva dar nu atat de mult incat sa renuntz la munca pe care o fac acum ... pt ca practic sa te apuci de asa ceva inseamna 8-10 ore pe zi sa faci asta .

by the way MonkY vreau si eu o figurina de unde ai luat-o ? ... daca poti si vrei sa imi spui. si by the way am vazut filmul THE CROW prima oara in cinema ... iar prima oara cand am auzit de film a fost in regretatul moment cand s-a anuntat ca Brandon Lee a decedat la in drum spre spital ... am DVD-ul special edition pe Blu Ray ... pacat ca nu s-a facut un Blu ray cu toate 4 The crow . Si daca esti un fan ca si mine al filmului pls pls poate stii si tu de unde sa iau The Crow: city of angels - Second Coming (v3.0) . 10X Man