Quote Originally Posted by sekhemet View Post
adevart fallout isi merita toti banii,...dar nu toti banii pe care ii dai pe el aici in Romania
piraterie exista si va exista atat cat preturiile la jocuri vor fi exagerat de mari.....
sa fim seriosi odata terminat jocul nu costa mult sa il produci
cu totii va laudati ca vreti joace originale ca nu e bine sa piratezi...pun pariu ca multi aveti consola modata si cei cu ps3 cum se oficializeaza modarea va duceti imediat sa o modati ...e normal..nimeni nu vrea sa se joace dupa cum isi permite sa cumpere jocuri..sa alerge dupa reduceri,cel mai mic pret..si ne trezim ca avem un joc,2 pe luna...eu joc jocuri modate si cumpar doar ce imi place cu adevarat,nu sunt un superficial care traieste intr-o negare continua...
wake up pipal
Vorbeste pentru tine iar apoi mai citeste inca o data postul lui Donely.90% de aici joaca originale, chiar daca au consola modata si testeaza jocul inainte sa-l cumpere.
Ca sa te lamuresti, intra pe profilul live al fiecaruia si ai sa vezi.

Eu as tacea din gura in locul tau, intrucat in afara de Paradise, DoA4 si Feeding Frenzy n-ai cumparat nimic.Cum naiba se face ca Viking, Condemned, etc le-ai jucat destul de mult dar nu ti-au placut cu adevarat incat sa le cumperi?
DA, CU TOTII ne laudam ca jucam originale PENTRU CA ASA ESTE !!!Ia uita-te la rodarkone, cate jocuri a cumparat lately?Ia vezi Monky ce comanda a facut la robertdinu?