Quote Originally Posted by Donely View Post
De atunci dupa tot ce imi cumpar joc original imi fac backup si joc dupa el.
Si la PS3 cum faci man ? Ca si eu vreau backup

pheidippides: Man, am mai zis odata, pentru cine se simte, ii e adresat. Chiar nu stiu ce tot crezi ca ma refer la tine in mod special. Si da, am zis ca nu e nevoie de jigniri intre prieteni... asta nu inseamna ca nu putem sa refulam cand vedem atata mizerie in jur. Si te rog, nu ma face sa repet a treia oara ca nu iti este adresat tie. Aruncam si eu in eter... dar vad ca unii se simt repede vizati. E treaba fiecaruia, e democratie, face cine vrea ce vrea acasa. Aici incercam sa facem o treaba curata, si chiar nu-mi doresc discutii pro mizerie. No matter what.

P.S. Iar pentru cei care sunt pro piraterie, n-am decat o mica intrebare: "De ce va tot agitati ?". Jocuri aveti la dispozitie gramada, le jucati cu saptamani inainte ca noi sa apucam sa ne verificam prin buzunare daca mai sunt bani si pt. ele. Le vedeti inaintea reviewerilor (culmea ca multi se si cred revieweri seriosi jucand piratate... intr-un fel am putea spune calcand pe propria-si meserie). Le puteti admira, va costa putin (doar un blank). Bon, in cazul asta, de ce nu ne lasati pe noi astia mai fraieri in pace si va jucati linistiti mai departe (fara a strica placerea noastra, asa cum nici noi n-o stricam pe-a voastra) ? Everyone's happy. Mkay ?

Cu o astfel de "pace", poate de atata liniste se trezeste cineva de la Microsoft Romania si Sony Europe... sa ne bage si pe noi in seama... Poate...