Quote Originally Posted by canibalu View Post
Macar e jocu' original...
Si crezi ca e asa greu sa se faca o copie?

Anyway... nu e atat de "leaked" pe cat pare. Nu era stirea aia cum ca nu stiu care participanti la nu stiu ce concurs vor juca Gears of War 2 cu o luna mai devreme decat restul lumii?

Quote Originally Posted by Donely View Post
Eu man, sunt unul care joaca cu backup dupa original dupa ce acum un an am desigilat cu mana mea Splinter cell, am apucat sa il bag in 360 a scos un zgomot ca de masina care rasneste cafea si atat ia fost. NU am apucat nici macar o secunda sa joc dupa jocul ala ca mi la facut de comanda X360-ul. L-am scos zgariat muci si nu am mai avut ce sa ii fac. De atunci dupa tot ce imi cumpar joc original imi fac backup si joc dupa el.
Am luat Brothers in Arms. Editia de Colectie. Ajung undeva pe la 70% din campanie si imi da "disc unreadable" intr-un cutscene. Scot discul, il pun la loc... la fel. Ma uit din nou mai atent.. discul avea ceva gen o pata lasata de laser (pentru ca dupa ce am sters - cu mult suflet - s-a luat deci nu cred ca era zgarietura).

Avand in vedere ca jocul imi place enorm, mi-as fi dorit sa fi avut backup la el... doar pentru a nu mi-l strica de tot.
Dar cu toate astea... parca ma simt mai bine cand stiu ca am pus suflet in carpa aia moale cu care am sters discul... decat sa arunc discul in scarba si sa cumpar alt blank.