Quote Originally Posted by pwwj5 View Post
Probabil prin Gameshark sau Code-X.
Saaauu...power ups
Frumos review.Totusi mie mi-a placut mai mult story-ul Tenkaichi 2 dar facand un rezumat,Tenkaichi 3 e cel mai bun.
Acum asteptam Raging Blast sa vedem daca-l intrece.
Preferatul meu a fost Trunks w/Sword
Multumesc pentru aprecieri, sunt bine venite. Din pacate n-am jucat BT 2, deci nu-mi pot da cu parerea, insa story-ul la BT 3 este.....ceea ce trebuie sa fie...adica saga-urile din Dragonball, si atat. eu zic ca acest joc nici nu are nevoie de mai mult in ceea ce priveste storyul....iar despre Raging Blast si eu sunt curios sa aflu mai multe, am citit si vazut tot lucruri bune despre el....
PS. mda, Trunks w/ Sword este personajul meu preferat din desene...si ca urmare pe locul 2 in topul preferintelor.recunosc ca despre bardock am aflat doar dupa ce am luat jocul, si am vazut special-ul pe youtube doar ptr ca nu stiam ce-i cu personajul asta.... altfel Trunks cu sabie in stadiu de SSJ rulezzzz...

Quote Originally Posted by G3ox View Post
facea atacul lui Kid Boo care te arunca in aer , apoi il executa din nou inainte sa apuc sa ma ridic si tot il repeta pana ma batea
aaaaah....da....si eu stiu cu unii sa fac asa repede atacurile si sa incarc in timp ce inamicul zboara prin aer ca sa le pot executa din nou....problema e ca daca intarzii si cu o secunda, sau inamicul e sayajin care stie Wild Sense atunci poate sa evite atacul si dup-aia iti da... am patit-o eu cu COM-ii uneori