Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
Pentru un joc in care armele se vad ca de carton si boschetii sunt de fier...eu personal nu il consider de top 5..poate top10 da top 5 in nici un caz.Jocul a fost super bine optimizat pe pc,dar la grafica cam scartaie,la sunet sta altfel treaba.
Da nene. Nu se poate asa ceva. Si personajele alea zici ca sunt toate figurine Hentai, ditai bidoanele. Daca te uiti atent se vede pixelul sfarcului. Sa nu mai spun ca si masinile par toate marca Trabant. Mi s-a rupt o arma din aia din carton, cand m-am aruncat pe burta si mi-a aparut pe ecran ca imi recomanda sa inlocuiesc repede cu o teava cu cornete. Sa nu mai spun ca in aruncarea mea am dat cu capul de boschetele ala de metal si mi-am facut ditai cucuiul. Dar am fugit repede in restaurantul ala de il aperi si am gasit o punga cu gheata. Nu am mai apucat sa o folosesc pentru ca am realizat ca de fapt astea sunt niste aberatii ale unora care urmaresc doar pixelii pe centimetrul patrat al televizorului/monitorului.

@ffocus - si la Uncharted la fel face discul, doar ca se aude mai incet. Sa auzi la EyePet ce rontaie.