Imi pare rau sa-ti spun Khan,nu vreau sa fac pe desteptul,dar oamenii te judeca pentru ce spui nu pentru ce gandesti.
Din afirmatia ta
"Atunci cand il primesti cu 0 lei evident ca il vinzi cu 100 RON profit atunci cand ies la iveala c*rvele care dau cu 70-80
Din fericire pentru noi ceilalti exista ebay unde se poate vinde la un pret decent."

Eu am citit si mi-am format o opinie.Termenul pe care l-ai folosit il consider jignitor,daca cineva vinde un joc mai ieftin decat tine nu este normal sa fie catalogat astfel.Intentia mea nu a fost sa te jignesc cu postul meu ci doar sa-ti atrag atentia.Daca cumva termenul de frustrat te-a deranjat,imi cer scuze.Eu cel putin am taria de caracter ,sa-mi cer scuze fata de ceilalti,cand gresesc.
Poti sa ma crezi cand spun ca nu te consider "the bad guy",dar combinatia de cuvinte pe care ti-ai ales-o mi-a lasat aceasta impresie de egoism,ca sari cu gura la cel care vinde mai ieftin ca tine si-l cataloghezi "cu'rva"
Daca logica mea nu-ti place nu am ce sa fac,pe asta o am.

Aici nu te-am inteles:
"Problema cu acele "curve" e alta decat cum o interpretezi tu. Pentru ca nu ma refer la cei care dau cu 100 RON un joc atunci cand imi sustin afirmatia (pentru ca am toate motivele sa o fac)."

P.S

"
Oricum, imi place ca toti cei care ma critica si se considera oameni de treaba uita sa spuna cat de "seriosi" sunt. Se anunta ca vor cumpara de la mine, si in momentul in care vad la altii mai ieftin le moare pisica, trebuie sa plece la munte sau strang bani sa aiba de sicriu. Va doare sa tastati care va sunt adevaratele intentii?
"

Evident esti liber sa gandesti ce vrei despre mine.Sigur ca da,nu am uitat discutia pe care am avut-o cu tine referitor la achizitia unui joc FNR4.Dar iarasi te grabesti
Nu te-am mintit cu nimic cand ti-am spus ca am alte prioritati si trebuie sa aman achizitia.Nu cred ca ai capacitatea sa citesti gandurile si sa-mi ghicesti intentiile
Nu am cumparat jocul despre care am vorbit din alta parte,nu am fugit la alta taraba ca era cu 5 lei mai ieftin
Nu fac politie, nu o sa caut PM,pe care l-am trimis atunci ,spuneam ceva de genul ca am nevoie de bani ,plec la munte si ca trebuie sa aman achizitia.Mi-am exprimat si speranta ca atunci cand te voi contacta ,o sa fie alt pret
Ti-am scris in acel PM ca am vazut si preturi mai mici.Nu ti-am scris cu gandul ca vreau sa negociez si sa mai lasi la pret,ca oricum nu aveam bani.Am vrut sa-ti fiu de folos cu o informatie

Am citit tot postul tau,sunt de acord cu tine,nici eu nu pot inghit persoanele care fac bisnita

Cam asta am avut de spus,sa terminam cu Offtopicul