Te salutam dj mo ! Desi esti membru al Console Games Forum inainte de a lua nastere acest site, inca nu ai nici-un post.


Dupa o viata de inactivitate, m-am intors. Unii poate ma stiu, altii nu, asa ca o sa scriu o mica istorie.

Totul a inceput de la varsta de cand eram la mama in burta, cand am primit o consola Terminator Burta Edition. Imi amintesc cu drag "excursiile" mele pe langa cordonul ombilical, pentru a imi cumpara acele celule albe, care uneori veneau cu cate 1999 de virusi. Pe acea consola am avut primul contact cu jocurile, cu lumea virtuala, cand fiecare dorea sa devina un personaj din jocurile favorite.
Cu timpul, am strans forte pentru prima mea consola adevarata, Nasterea 1979. M-am jucat destul de mult pe ea, dar deja nu mai aparea nimic nou, deoarece totul s-a indreptat spre Viata. Prietenii au aflat in scurt timp despre pasiunea mea, asa ca au facut tot ce au putut pentru a imi face un cadou placut : O consola Liceu Edition, pe care am indragit-o foarte mult, dar din pacate am luat o nota proasta si a trebuit sa o vand dupa ceva timp, cam 4 ani.
Dupa Liceu, a urmat tot ceva de genul, adica o Facultate Phat, cumparata prin sudoare si munca. Am rumegat-o destul si pe acesta, dupa care am vandut...din nou!

De atunci, nu am mai avut nici o consola de genul si am preferat sa trec la consola Familie.

Acum, se apropie craciunul, asa ca as vrea sa fac tot ce pot pentru a ajuta aceasta comunitate. De la ban-uri custom made, la replici rautacioase.

In final, ma gandesc ca facand bine, primesti bine, asa ca sper sa imi pot achizitiona din nou... (ce dracu sa imi mai achizitionez?).

Va multumesc si sper ca v-am plictisit enorm.