Quote Originally Posted by trickz View Post
Deci.. pe aceeasi logica, daca este o perioada de cacao, trebuie sa mancam cu totii cacao si sa nu ne umflam in pene ca nu ne convine sau daca este o perioada in care sunt la moda jafurile, sa nu zicem nimic atunci cand ne jefuieste cineva?

Desigur, exemplele mele sunt total duse la extrem dar ideea principala este urmatoarea: eu intru pe acest forum sa ma relaxez, nu sa discut despre politica. Intru sa ma simt bine nu sa ma irit. Nu trebuie sa imi apar linistea asta? Din cate zici tu, nu... pentru ca de, este perioada asa ca sa tac si sa inghit pana trece...

Din pacate eu in viata nu tac si nu inghit nimic, de la nimeni. Nu am facut-o pana acum, nu o fac nici de acum inainte.
Bravo. Nu ma intereseaza deloc principiile tale in viata si nu au nici o relevanta in discutia de fata.
Esti inca tinerel, cateodata e mai bine sa taci si sa inghiti Nu o sa-ti explic cand si cum, ca o sa tragi tu o concluzie total aiurea oricum
Incearca sa nu intri pe threaduri care au titluri de genul "Cu cine votati in turul II", "Pe cine alegeti presedinte" "Basescu a castigat" "Geoana a castigat" "Vadim e regele tuturor" "Bah m-am saturat de politica" sau spambox exact in momentul in care se anunta rezultatul.