Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
Incerci sa ii justifici constiintei tale actiunile de piraterie si te-ai gandit sa impartasesti cu noi de Craciun?
Nu cred.

Shtan, in aprilie cand mi-a crapat Xbox-ul, am facut ceea ce ar face toata lumea - l-am reparat. Doua saptamani mai tarziu a crapat iar si m-am decis sa nu-l bag din nou in service. Cum totul in materie de console gaming mi se resetase peste noapte, m-am trezit cu o dilema pe cap: Xbox 360 sau PS3? Cand am luat decizia de a-mi achizitiona un nou Xbox, nu m-am gandit nici la hardware, nici la jocuri, nici la costuri, ci la fiecare comunitate in parte si la relatiile pe care mi le facusem cu ceilalti jucatori.

Du-te unde sunt oamenii cu care te joci si, daca te si intelegi bine cu ei, atunci n-are rost sa mai stam de vorba.

PS: Am votat Live pentru ca numai acolo ma joc multiplayer si imi e prea lene sa fac conexiuni prin intermediul PC-ului ca sa intru pe Kai. Nu ma mai joc on-line demult cu mana de oameni pe care o mai am in lista, dar asta s-a intamplat din nevoia de a iesi din mentalitatea de consumator pe banda rulanta si nu de socializare. Sa se inteleaga mai bine ce-am vrut sa spun in ultima fraza - nu-mi placea deloc ce ajunsesem.