Tzeapa incepatorului. cautand pe google am dat de mai multe site-uri (da, din romania) de unde doream sa am si o fluenta a consumabilelor nefiind genul care sa faca comenzi in China sau UK o data la 2 luni. Printre altele am gasit un site care mi-a fost recomandat de un prieten chiar la inceput cand am descoperit tigara elerctronica care vinde si acum consumabile (supermini) la : 120 lei atomizorul, 160 lei bateria, asa ca atunci cand am gasit acele produse la 40 lei bateria sau atomizorul... am sarit pe ele. Acum cu ajutorul vostru am reglat treaba cu cheltuielile.

In alta ordine de idei azi (dupa doua saptamani de utilizare) passtrough-ul usb de la TECC a inceput sa dea rateuri mari. Asa ca l-am desfacut si am vazut ca in afara de baterie care a cedat surprinzator de repede (nu cred ca era noua) exista un [limitator/regulator?] de putere care creaza marea problema : un flow de vapori mai mic decat pe baterie. Acesta se afla in corpul-tubul "bateriei", sub butonul de activare. Inca nu am putut demonta tubul pt ca nu am gasit o metoda de a scoate elegant mufa-contact spre atomizor. Am incercat cu temperatura mare dar nu iese. Sugestii ?