Quote Originally Posted by mastakilla View Post
pana la urma ce treaba ai tu cu X? ...tu sa fii mandru ca le astepti originale si ca o sa le joci cu o placere mai mare,daca te deranjeaza asa tare ce face vecinul du-te si fa o plangere, eu zic ca numai asa o sa scapam de piraterie
acuma o faci pe desteptul cu mine? ma iei peste picior ca astept sa-mi cumpar jocurile, iar altii le joaca cu cateva zile inate de lansare? asta asa e, eu sunt fraierul in acest proces si cu inca cei 80% din gameri din lume care dau bani pe jocuri, iar cei care dau un pachet de tigari pe un joc sunt "shmecheri" si inteligenti.

si ce treaba am eu cu X? din cate stiu eu intr-o tara democrata toata lumea se bucura de egalitate si de aceleasi drepturi (sau cel putin asa am vrea sa credem), atunci de ce X e mai presus de mine si ia jocul acela fara a oferi nimic in schimb si scapa si nepedepsit? de ce eu sunt nevoit sa dau bani pe jocuri? de ce societatea are reguli, iar noi suntem nevoiti sa le respectam (macar unii dintre noi)? ok, acesta e ultimul post dedicat demi-zeului din tine pe care il fac in acest thread. noapte buna.