Single post: IP Comeback - Where`s the sequel?

  1. #12 SP
    Banned rocksteady's Avatar
    Amintirlie mele indepartate in meterie de gaming reprezinta Total Drivin'(la vremea aceea nu detineam un PlayStation,si ma jucam la o sala de jocuri a lui unu Gino,care pe vremea aceea toti care aveau PlayStation il stiau;o perioda lunga de timp toti banii de buzunar mergeam si ii bagam la sala si ma jucam acest joc,mai ales in split screen cu un bun prieten,cand nu aveam eu banii avea el si si baga cate 3 ore.Apoi a urma generatia PS2,si acum imi aduc aminte cum stateam aproape pana dimineata sa-l termin pt ca nu aveam Memory Card,si pana la urma nu rezistam si luam somn,a doua zi again de la inceput,dupa ce l-am terminat l-am dat la schimb pe Prince Of Persia sands of time,la fel aceasi chestie cu salvatu pe care am avut-o la DMC,si mai naspa ca ajunsesem la ultimul stagiu si se blocase pt ca era zgariat discul,si am zis ca poate e de la PS2 si a doua zis am incercat din nou si la fel se blocase.cand imi aduc aminte de aceste jocuri stau si ...frumoase vremuri.
    Attached Images Attached Images total_drivin_pal-cdcovers_cc-front-1-.jpg total_drivin_pal-cdcovers_cc-back-1-.jpg devil_may_cry_dvd_pal-cdcovers_cc-front-1-.jpg prince_of_persia_dvd_pal-cdcovers_cc-front-1-.jpg