Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
E ca și cum ai juca CS 1.6 �n PGL (sau la WCG/ESL/etc.) cu mouse optic de 20 de lei - e penibil
Tin minte cum a castigat Shamanu 2 concursuri de Starcraft folosind mousii "default" de acolo, care erau niste Genius ordinari. L-a desfacut, l-a curatat de praf (era cu bila) si apoi i-a batut pe toti fara nici o infrangere.

Razer e o firma ordinara cu produse de o calitate indoielnica, dar cu marketing fff agresiv.Am schimbat 3 mousi Razer in 6 luni si m-a intors la "good old mx300".Tocmai ce am comandat la Bodopsx un G1.

Ca si casti, recomand ce a zis Ronan, sunt extraordinare.Sau un Sennheiser.Porcariile astea de la Razer nici macar nu au forma urechii.
Vezi totusi, Ronan, sa nu inteleaga lumea gresit. Niste casti scumpe de gaming sunt EXCELENTE pentru confort si nu tre sa fii pro ca sa le folosesti.Una e sa stai cu casti Genius 6 ore (te dor urechile de innebunesti) si altceva e cu Icemat Syberia.

Eu daca joc UNO 8h/zi de ce n-ar trebui sa-mi iau casti de 100euro?La mouse inteleg ca nu tre sa fie scump pt jocuri simple, dar niste casti de calitate sunt EXTREM DE IMPORTANTE pt cineva care sta peste 4h continuu cu ele pe urechi.