Quote Originally Posted by Pizzi View Post
Pai ti se intampla tie ca bagi adrese fake si cumperi cu diverse carduri in loc sa urmezi cateva sfaturi utile. Cumpara card pre-paid, plateste un comision mic si fi in legalitate. Asta e marea problema aici. Toata lumea se plange ca nu avem store in Romania, chiar daca e posibilitatea de a cumpara legal prin acele carduri PSN. Mocangeala e cea mai scumpa afacere in Romania.
Pentru inceput te-as ruga sa nu mai mai jignesti, pentru ca nu-s vreun pusti care se foloseste de cardurile prietenilor pentru a cumpara un joc de pe psn. Folosesc cardul meu (propriu si personal) si nu e nimic ilegal in a-mi folosi un card care il pot folosi oriunde in alta parte in lume. Pe langa asta, toata lumea o da cu fake si alte nebunii. Ce fake domnilor? Daca faceam vreo ilegalitate eram banat permanent de pe PSN. Mocangeala? am cumparat de pe PSN jocuri de mai bine de 300 de dolari, eu zic ca nu-mi convine sa dau comision la o suma de genul asta, pe care o consider destul de mare, pentru ca mai bine ma lipsesc.

@Srachi am folosit un singur card, al meu, pe un singur cont.