Nu iti contest abilitatile de a moda un xbox normal, dar esti departe de a fii la nivelul lui Donely de modding, tu modezi un singur tip de consola pe cand el acopera toata gama deci nu cred ca poate fii vorba de aceasta concurenta de care tot spuneti.. Haide sa dam Cezarului ce e al Cezarului si sa recunoastem, trebuie sa treaca ceva timp ca sa poti avea si tu aceeasi experienta, e firesc (repet, nu interpreta gresit, nu spun ca tu nu te pricepi, nu am apelat niciodata la serviciile tale asa ca nu ma pot pronunta).

Daca intr-adevar ai primit warn, nu cred ca l-ai primit pe nedrept si nu cred ca cineva de pe site-ul acesta a primit warn/ban sau ce naiba mai exista pe nedrept (daca s-a intamplat sa nu uitam ca oameni suntem toti, fiecare avem problemele noastre si poate intr-o zi eram mai suparati si am facut un lucru gresit de care ne-a parut rau dupa)

Afirmatia ta cred ca e rautacioasa, nu cred ca nu a fost cineva lasat sa isi spuna punctul de vedere, dimpotriva cred ca moderatorii au inchis de multe ori ochii la multe aberatii scoase de diversi tipi dubiosi ce au aparut pe aici. Nu uita, daca nu ar fi fost acele donatii/licitatii (mici, mari.. nu conteaza, fiecare cat a putut) site-ul poate nu ar mai fi fost in picioare, iar tu nu ai fi putut sa iti pui anunturile de vanzare/modare... etc.