Vezi tu Spike, fraier este cel care te mai intelege/ajuta. Stii vorba aceea "Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me !". Nu cu mult timp in urma dupa ce contul tau a fost banat spuneai:
Am rugamintea sa citesti tot mesajul si sa actionezi cum crezi de cuviinta. In primul rand sunt Spike si am rugamintea la tine sa punem deoparte neintelegerile pe care le-am avut si sa ma lasi sa folosesc vechiul cont. Promit sa nu mai fac review-uri la jocuri pe care nu le am originale, sa nu mai promovez pirateria sau sa creez probleme.
Si iata-ne din nou... cu Spike cel care nu creeaza probleme dar creaza threaduri care nu pot genera decat probleme... cu Spike cel care nu promoveaza pirateria dar care ne spune ca ofera servicii pentru a putea rula jocuri backup.

In primul rand, daca ai primit un warn de la un moderator/admin... trebuie sa-l contactezi pe el si sa-l intrebi, nu sa faci balci pe forum. Asta se accepta cu placere pe alte forumuri, nu aici. Tocmeai de aceea am si plecat de dincolo, pentru ca ne saturasem de astfel de scandaluri. Insa cum vad ca tie iti plac in continuare astfel de situatii, cunoscand antecedentele cu tine, nu-ti voi da aceeasi satisfactie si voi spune simplu: THREAD CLOSED !