Single post: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #1038 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Off topic: no offence, dar vad ca deja esti obsedat de pocahontas-u asta modern. ai grija, sa nu te vedem la stiri ca te-ai sinucis din cauza lui...
    Scurt rezumat: ziua mea este pe 1 ianuarie. Am facut 18 ani. Nu am facut majorat pentru ca prefer sa plasez acel capital in alta parte. Prin urmare, am decis sa fac cinste celor cativa prieteni apropiati, fiecare dupa cum doreste: film, suc, bere, etc, dar INDIVIDUAL. Am vazut Avatar prima oara la premiera, pentru ca am fost fortat sa merg cu colegii. Am vazut Avatar a doua oara pentru IMAX. Am vazut Avatar a treia oara pentru ca am facut cinste uneia dintre prietenele definite mai sus, care dorea sa vada filmul. Am vazut filmul a patra oara cu o prietena buna pe acelasi principiu + faptul ca nu puteam sa o refuz. Daca e sa fac rezumat cu toate filmele pe care le-am vazut de mai multe ori, de cand a inceput anul, la cinematograf si cati bani am dat... ma apuca durerea de cap.
    Da, dintre toate, Avatar m-a atins cel mai mult, este un film foarte bun daaaar totusi... Stiu ca ai facut o gluma, dar unele glume sunt chiar seci.. sinucis? WTF? Bine ca nu zici ca sunt emoist, membru al unei secte sau ca sunt membru MISA...
    Attached Images Attached Images img_1211-1-.jpg