Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
...faza cu controlul haotic este INTENENȚIONAT implementată. Au zis asta chiar cei de la CAPCOM. E ca și cum...ai lua așa ceva �n spate. Și e foarte bine.

O prostie era...dacă din prima se controla lin...ca și cum toți erau obișnuiți cu JetPack-uri de mici copii.

*p.s.

Jocul IRON MAN de aia a fost așa blamat...din cauza controlului (mă rog...mare parte). Puțin știu defapt că...acel control a fost implementat INTENENȚIONAT �n joc. Exact cum a pățit și Tony Stark (IRON MAN) c�nd a testat costumul...era totul haotic.

Măi...de la un momentdat fazele astea nu se mai spun...se depistează (și sunt chestii logice) - reacții normale.

Pe mine mă cam seacă jocurile alea...�n care pe orice pui m�na...personajul e expert (de parcă le-a folosit toată viața lui).
Eu personal, prefer un joc gen GTA 4 care sa fie fun si bun, decat un Iron Man sau Dark Void. daca vor sa fie real si greu, sa-ti dea un jet-pack si un Natal sa te obisnuiesti. De ce crezi ca Iron Man a avut notele alea mici ? Sunt sigur ca si asta va avea la fel, cel putin pe partea de control. Si da, sunt deacord ca nu notele din reviste/site-uri de profil ar trebui sa conteze, dar trebuie sa recunoastem ca ne influenteaza in luarea unei decizii, daca nu pe toti, cel putin pe 80% dintre noi.