Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
Dupa cum am vazut ca merge Modern Warfare 2 si altele cred ca jocul o sa mearga bine si pe console. Am jucat si Far Cry 2 la un prieten cand a aparut si am fost dezamagit de framerate, dar daca de partea de console se ocupa Free Radical atunci avem sanse la un joc bun, rapid si cu un multiplayer excelent. Sper totusi ca Crytek a ascultat gamerii si de data asta nu o sa faca doar un tech demo ci un joc adevarat cu gameplay adevarat. Cine stie poate atunci o poata sa isi vanda si ei engine-ul ca Epic si nu o fie la fel ca vechiul cryengine 2 care a produs doar jocuri dezamagitoare.
Tu consideri Crysis si Crysis Warhead doar tech demo-uri?Hai lasa-ma de cand o aparut Crysis toata lumea spune "...mda este doar un joc de benchmarking, ca numai grafica ii de el si gameplay zero" pai eu le spun un lucru: daca nu ai jucat jocul/jocurile din cap in coada nu iti da cu parerea si daca le-ai jucat, ai venit cu o parere fixata si asa ti-a ramas. Dupa parerea mea ambele jocuri sunt exceptionale si la grafica cat si gameplay(unic, harti extrem de mari ce iti dau multe libertati , ai nanosuit, arme variate generice dar si nemaiintalnite ca si a extraterestrilor).