Quote Originally Posted by tray View Post
a mancat cineva la kfc din afara ?
pentru ca mie sincer mi se pare cea mai mare porcarie existenta pe piata fast food la kfc romania. am mancat in anglia si chiar mi s-a parut puiul pui,nu avea nicio legatura cu ce mancam noi aici.
Un prieten de-al meu a mancat la KFC in Budapesta si a fost scarbit. Portii mici, doar 3 bucati de crispy, nu s-a pus "romaneste", fara sos de usturoi si nah. Romanu s-a invatat romaneste.

In Anglia am mancat doar la Burger King si a fost cea mai buna chestie mancata vreodata. Nici macar nu exista in meniu la noi un hamburger mega XXL cu ou + sunca + dracu mai stie ce

Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
uite-te cine a inceput...
Eu nu inteleg o chestie. Daca acest lache flausatu se crede mereu cel mai tare din parcare si cum mereu atunci cand fac o gluma care are referinte in media (reclama Vodafone, pixelul albastru) el traieste cu impresia ca eu il curtez sau ceva. Ca e el un special si merita toata atentia din lume. Si eu trebuie sa-i tolerez lui toate porcariile despre cat de special si frumos e el si cum eu de fapt vreau sa ma bag in seama cu el.

Aparent mi s-a stricat contul de Hi5 si vreau sa-mi fac prieteni pe forum.

Si totusi, daca era recidiva pentru amandoi cum se face ca el posteaza de pe la 14 si eu eram banat pentru 21. In fine, sistemu' lu peste.. se pare ca tre sa renunt sa mai gasesc vreo logica.

Vad ca tot vorbeati de Ce ne-am cumparat azi vs Hot Stories. Mie mi se pare trist/aberant faptul ca poti primi mai multe Thanks la 'Ultimul joc devorat' decat daca faci un Review la un joc.